Задивлена в небо

31 жовтня в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася творча зустріч письменниці, журналіста Оксани Кузів з читачами. Цього разу наша землячка презентувала свій новий роман «Собача любов» та збірку віршів «Задивлена в небо».

Оксана Кузів дебютувала в літературі в 2014 році прозовою книжкою «Адамцьо», що стала «Книжкою року у молоді Прикарпаття» та користується великою популярністю у читачів. 2015-го року світ побачила збірка поезій «У закапелках душі». А прозова збірка  «Назови мене своєю», до якої увійшли, крім однойменної повісті, ще три її твори – «Таїнство», «Артистка» та «Адамцьо», опинилась у п’ятірці найкращих видань прикарпатських письменників, презентованих на Форумі видавців у Львові.

Про що б не писала авторка, вона емоційно співпереживає з персонажами своїх творів, які часто мають непрості долі. Письменниця передає реальні життєві історії, розкриває внутрішній світ своїх персонажів та мотиви їх вчинків. Вона пише про заробітчанство, людську самотність та про родинну відчуженність, втрату спілкування. «Я подаю інформацію, але не даю оцінок», – наголошує авторка.

О. Кузів має дуже насичений ритм життя – зустрічі з читачами, презентації нових творів… Але почувши цікаву розповідь, пані Оксана втрачає спокій, не може спати, в неї не ладиться ніяка робота, аж доки не напише черговий твір. Пише дуже швидко, як зізналася сама, часто потім не пам’ятає імен своїх героїв.

Присутні, затамувавши подих, слухали уривки з нового роману Оксани Кузів, а також віршовані рядки з нової збірки «Задивлена в небо», які знаходили відгук у серці кожної присутньої в залі жінки.

Організували зустріч заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» Ірина Чернега та завідувач науково-освітнього відділу Андрій Стасюк. Андрій Євгенович подякував гості за те, що галичани вкотре змогли долучитися до її творчості. А давня приятелька письменниці Ірина Федорівна Чернега сказала на завершення зустрічі, що книги Оксани Кузів дають стимул до життя, насолоду і наснагу до роботи, її твори просякнуті любов'ю – до рідних і друзів, до Бога. Творчість письменниці дарує надію, що все можна змінити на краще.

Любов Бойко.

Галерея зображень

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9477

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:17879

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7356

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:8007